COLOR KIDS

COLOR KIDS

 

Značka Color Kids bola založená v 1997 roku v severnom regióne Dánska. Inšpiráciu berie z miesta, odkiaľ pochádza, kde je vietor drsný, môže byť až ľadovo chladno a môže pršať aj niekoľko dní. Color Kids verí v zázrak farieb a ich úžasnú schopnosť evokovať city a pocity. 

Farba alebo vzor je vyjadrenie alebo dokonca postoj. Farby zvyknú hovoriť dobrodružným jazykom - s týmto outfitom môžem čeliť akejkoľvek výzve! :D Preto farby, vzory a grafika hrajú takú dôležitú úlohu v našom dizajne. 

S pevným základom  ohľadom kvality, funkcionality a inovatívnych materiálov vytvárame moderné, súčasné dizajny, ktoré zachytávajú základnú esenciu bytia pravého dieťaťa farieb.

Nielenže sú deti v suchu, taktiež pomáhame chrániť naše prostredie vďaka faktu, že vyrábame veci z recyklovaných plastových fliaš. To mohli byť napríklad plastové fľľaše, ktoré znečisťujú náš nádherný oceán a pláže. Namiesto toho sme ich premenili na pohodlný pršpiplášť pre deti. 

V COLOR KIDS udržateľnosť začína s kvalitou, ktorá ponúka potešenie pre našich zákazníkov tak dlho ako je to možné. Hodnota našich produktov to potvrdzuje v každodennom živote. Vďaka vysokej kvalilte našich produktov životný cyklus produktov vydrží od jednej generácie k ďalšej. Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Cyklamenový detský ruksak |COLOR KIDS Nové zľava

Cyklamenový detský ruksak |COLOR KIDS

Krásny, vypolstrovaný ruksačik pre deti s pútavým ksichtíkom. Kvalitne prepracovaný, vzadu vypolstro..

27,95€ 17,90€

Modrý detský ruksak |COLOR KIDS Nové zľava

Modrý detský ruksak |COLOR KIDS

Krásny, vypolstrovaný ruksačik pre deti s pútavým ksichtíkom. Kvalitne prepracovaný, vzadu vypolstro..

27,95€ 20,90€